Jak všechno dobře dopadlo.

7. march 2011 at 20:32 | AjulQaaa |  Příběhy
Bella měla vždycky smůlu... Ať už s klukama, ve škole, prostě všude. Ani kamarádek neměla hafo. Spíš měla jenom jednu a to nejlepší kamarádku Angelu, která naopak od ní měla štěstí. Jednou přišla Angela k Belle domů a učily se spolu na další den do školy kvůli testu z matematiky. Angele to jako vždycky šlo, ale Belle ne, Bella byla sice chytrá, ale na matematiku měla zrovna smůlu stejně jako na spoutu jiných věcí. Další den, když psali písemku, Bella dostala za pět a Angela za jedna. Najednou se Bella zeptala Angely: ,,Angelo, jak to, že máš vždycky takový štěstí? " Angela okamžitě věděla, co jí má odpovědět. ,, No víš, já kdysi mívala taky smůlu. Vidíš tadyten náramek? Když jsem byla stejná smolařka jako ty, napadlo mě, že si ho upletu, no a od té chvíle se mi prostě ve všem daří." Bella se rozhodla, že okamžitě, jak příjde domů, vezme si kousky provázků a začne si svůj náramek plést taky. Nakonec zakončila náramek smyčkou a uvázala na ruku. Bella si myslela, že se začne něco dít, ale jen myslela. Bella se začala nudit, tak si naklikla Icq a začala chatovat. Najednou jí napsal jeden krásnej kluk jménem Jacob od ní ze třídy: ,,Ahoj Bello, máš čas? " Bella nevěděla, co se děje, a okamžitě odepsala: ,,Jo, jasně, proč?" Najednou se jí v okýnku Icq objevilo: ,,Moc se mi totiž líbíš, chtěla bys jít ven? " Bella samozřejmě souhlasila.

O 20 minut později
Jacob a Bella se sešli v parku malého města Kontrádos. Seděli spolu na lavičce, povídali si a nejednou Jacob obejmul Bellu a políbil ji. Bella byla v sedmém nebi. Nakonec se jí Jacob zeptal, jestli s ním chce chodit a Bella samozřejmě souhlasila.

Přístí den ve škole
Právě skončila hodina matematiky a paní Oliverová prohlásila: ,,Bello, zastav se prosím u mě v kabinetě." Bella o velké přestávce přišla za paní Oliverovou a paní Oliverová jí řekla: ,,Bello, nezlob se, ten test jsi napsala na jedničku, špatně jsem to zkontrolovala, víš, jaká je moje stará paměť." zasmála se. ,,Paní učitelko, děkuju mockrát, jste nejlepší!"

No a jak to dopadlo? Bella začala mít díky náramku štěstí. Začala mít konečně dobré známky, Jacob byl na Bellu moc milý a Bella si našla hodně kamarádek.

AjulQaaa
 

1 person judged this article.

Poll

Líbí se ti tenhle příběh?

Jo 40.7% (11)
Něco mezi 25.9% (7)
Ne 33.3% (9)

Comments

1 vasa-sasa vasa-sasa | 10. march 2011 at 20:10 | React

Jako každý tvuj clanek i tenhle je opravdu dobrý :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama